Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 4. dubna a pátek 6. dubna 2018, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Ukliďme si Česko 2018; Dovolená MUDr. Aulehle; Restaurace Na Koupališti - vepřové hody

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na českou rodinnou komedii BAJKEŘI, ve které hlavní hrdinové vymění virtuální život za ten skutečný. Představení se uskuteční v pátek 6. dubna od 19:00 hodin.


Ukliďme si Česko 2018

V rámci akce Ukliďme si Česko se v sobotu 7. dubna 2018 konají v našem městě hned dvě uklízecí akce. První po názvem Tenneco uklízí Hodkovice bude zahájena v 9:00 hodin u restaurace Na Koupališti a druhá pod názvem Ukliďme si les "Kozí bradu" bude zahájena v 9:00 hodin ve Skalním údolí. Vhodné oblečení a dobrou náladu s sebou. Více informací najdete na webových stránkách města, na facebooku a na vývěskách ve městě.


Dovolená MUDr. Jan Aulehle

MUDr. Jan Aulehle oznamuje, že gynekologická ordinace v Hodkovicích nad Mohelkou bude ve středu 11. dubna 2018 uzavřena. 


Restaurace Na Koupališti - vepřové hody

Restaurace Na Koupališti v Hodkovicích nad Mohelkou Vás srdečně zve na vepřové hody ve dnech 13. - 15. dubna 2018. V pátek i v sobotu posezení s hudbou. Personál restaurace se těší na Vaši návštěvu!


Vytvořeno 4.4.2018 15:55:37 | přečteno 248x | irena.libalova
load