Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 4. května a pátek 6. května 2016, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Vzpomínkové setkání; Nohejbalové utkání; Kadeřnictví Visage; Prodejna dárkových balíčků.

Pozvánka do kina.

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na českou komedii Vojtěcha Kotka  PADESÁTKA. Příběh filmu, s výborným hereckým obsazením, je zasazen do prostředí typických krkonošských horalů. Představení se uskuteční v pátek 6. května 2016 od 19:00 hodin.


Vzpomínkové setkání.

Město Hodkovice nad Mohelkou, Sdružení rodáků a přátel Hodkovic a  Sokol Hodkovice nad Mohelkou Vás srdečně zvou na vzpomínkové setkání u příležitosti 70. výročí znovuodhalení pomníku T. G. Masaryka, které se uskuteční v pondělí 9. května 2016 od 17 hodin na našem náměstí.


Nohejbalové utkání.

SK Hodkovice nad Mohelkou, nohejbalový oddíl Vás srdečně zve na nohejbalové utkání v rámci přeboru Libereckého kraje, které se koná v pátek 6. května 2016 od 17:00 hodin na antukových kurtech na kluzišti.


Kadeřnictví Visage.

Kadeřnictví Visage ve zdravotním středisku v Hodkovicích nad Mohelkou  oznamuje občanům, že je opět v provozu. Případné objednávky na tel. čísle 777 981 410. Těšíme se na Vaši návštěvu.


Prodejna dárkových balíčků.

Oznamujeme občanům, že prodejna dárkových balíčků byla přestěhována z Pražské ulice na náměstí T. G. Masaryka do "MINI GALERIE". Všichni jste srdečně zváni k návštěvě.Vytvořeno 4.5.2016 16:23:22 | přečteno 477x | irena.libalova
load