Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 4. listopadu a pátek 6. listopadu 2015, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do divadla; Pozvánka do kina; Otvírání Svatomartinského vína.

Pozvánka do divadla.

Ve čtvrtek 5. listopadu 2015 od 19:00 hodin se koná v Městském kině v Hodkovicích nad Mohelkou další z představení Divadelního souboru Vojan Hrádek nad Nisou. Tentokrát si pro Vás Vojan připravil divadelní hru Samuela Benchetrita O DVA MÍŇ. Všichni jste srdečně zváni. 


Pozvánka do kina.

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve malé i velké diváky na pokračování úspěšné americké animované pohádky  PAST NA ŽRALOKA 2: PŘÍLIV, ve kterém se Pi bude muset učit zvláštnímu vodnímu bojovému umění, aby ochránil Cordelii a jejich synka Juniora. Představení se uskuteční v pátek 6. listopadu 2015 již v 18.00 hodin.


Otvírání Svatomartinského vína.

Hotel Arcivévoda Štěpán na našem náměstí si Vás dovoluje pozvat 11. 11. 2015 v 11 hodin a 11 minut k otevření letošního Svatomartinského vína. Při této příležitosti se bude podávat Svatomartinské menu. Všichni jste srdečně zváni. 


Vytvořeno 4.11.2015 12:27:15 | přečteno 495x | irena.libalova
load