Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 4. prosince 2019, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka na rozsvícení betlému a svěcení křížku; Pozvánka do kina; Adventní koncert Musica Fortuna 

Pozvánka na rozsvícení betlému a svěcení křížku

Dovolujeme si vás pozvat na rozsvícení betlému před budovou základní školy dnes od 16:00 hodin a také na svěcení křížku v Liberecké ulici od 16:30 hodin. 


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na filmové drama režiséra Václava Marhoula Nabarvené ptáče. Film je přístupný od 18 let. Představení se uskuteční v pátek 6. prosince 2019 v 19:00 hodin.


Adventní koncert Musica Fortuna

V neděli 8. prosince 2019 od 19:00 hodin se koná v kostele sv. Prokopa v Hodkovicích nad Mohelkou letošní druhý adventní koncert. Těšit se můžete na vystoupení skupiny Musica Fortuna. 


Vytvořeno 4.12.2019 10:58:29 | přečteno 269x | irena.libalova
load