Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 4. října 2017, 11:00 hod. a 17:00 hodin

42. ročník Faistauerova memoriálu; Pozvánka do kina; Hospůdka U Bubáka - Šraml

42. ročník Lesního běhu Faistauerův memoriál

SK Hodkovice n. M. - oddíl lyžování Vás srdečně zve na 42. ročník Lesního běhu Faistauerova memoriálu, který se uskuteční v sobotu 7. října 2017 ve Skalním údolí. Start mládežnických kategorií je v 9:30 hodin. Podrobnosti a rozpis najdete na plakátech a nebo na webových stránkách www.burin.cz, kde v sekci Lesní běh je spuštěna i elektronická registrace, a zde se můžete také přihlásit a využívat tak zvýhodněné startovné. Přihlášení závodníků bude samozřejmě probíhat i v sobotu průběžně před startem jednotlivých kategorií. Závod se běží po lesních cestách v Městském lese. Závodí se podle pravidel lyžování. Přijďte si zaběhat, těšíme se na Vás. 


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou Vás zve na český dokument režisérky Olgy Sommerové ČERVENÁ o světoznámé zpěvačce a herečce Soně Červené. Představení se uskuteční výjimečně ve čtvrtek 5. října 2017 od 19:00 hodin.


Hospůdka U Bubáka - ŠRAML

Hospůdka U Bubáka Vás zve v pátek 13. října 2017 od 15:00 hodin na posezení s hudbou a tancem s hudební skupinou Šraml. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Vytvořeno 4.10.2017 10:54:28 | přečteno 340x | jana.mizerova
load