Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 4. února 2015, 11:00 a 17:00 hodin

Vlek na Buříně v provozu; Uzavření sběrného dvora v Pelíkovické ulici; Pozvánka do kina; Hasičský bál; Setkání s loutkami - ZRUŠENO!


Vlek na Buříně v provozu.

SK Hodkovice nad Mohelkou, oddíl lyžařů oznamuje, že v týdnu od 2. února do 8. února 2015 je lyžařský vlek na Buříně v provozu denně od 9:00 do 16:00 hodin. Sjezdovka je upravena rolbou. Provozovatelé se těší na Vaši návštěvu.


Uzavření sběrného dvora.

Sběrný dvůr v Pelíkovické ulici bude zítra ve čtvrtek 5. února 2015 uzavřen. Děkujeme za pochopení. 


Pozvánka do kina.

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na pokračování úspěšného amerického hororu OČISTA: ANARCHIE, ve kterém se na jednu noc přestanou respektovat zákony, nefunguje záchranný systém a všechny zločiny jsou legální. DOPORUČENÁ PŘÍSTUPNOST JE OD 15 LET. Představení se uskuteční v pátek 6. února 2015 v 19:00 hodin.


Hasičský bál.

Sbor dobrovolných hasičů Hodkovice nad Mohelkou pořádá v sobotu 7. února 2015 od 20:00 hodin v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou HASIČSKÝ BÁL. K poslechu a tanci hraje skupina Krakatit. Vstupné je 120 Kč. Rezervace na tel. čísle 602 569 262 p. Kuchta. Všichni jste srdečně zváni. 


Setkání s loutkami aneb co všechno může být loutka - ZRUŠENO!

Dílna DRAMAHRÁTKY, která se měla uskutečnit v neděli 8. února 2015 od 15:00 hodin, je z důvodu nemoci zrušena. Děkujeme za pochopení.


Vytvořeno 4.2.2015 13:40:02 | přečteno 618x | irena.libalova
load