Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 4. září 2013, 9:30 hodin

Pojízdná prodejna kuřat - změna stanoviště; Zahájení topné sezony.

Pojízdná prodejna kuřar - změna stanoviště

Pojízdná prodejna grilovaných kuřat pan Janďourek oznamuje, že po dobu rekonstrukce náměstí je jeho prodejna umístěna u fotbalového hřiště v Hodkovicích nad Mohelkou vedle stánku s pečivem, a to každou středu.  


Zahájení topné sezony

Oznamujeme obyvatelům sídliště Podlesí a části Mánesovy ulice, že ve čtvrtek 5. září 2013 bude z důvodu zahájení topné sezony natlakován a doplněn topný systém. Žádáme majitele bytů ve vrchních patrech domů, aby si odvzdušnili radiátory. Vytápění bytů bude zahájeno dle venkovní teploty (pokles průměrné teploty 3 dny po sobě pod 12° C). Děkujeme za pochopení.
Vytvořeno 4.9.2013 9:35:53 | přečteno 964x | irena.libalova
load