Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 4. září a pátek 6. září 2019, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Dopravní omezení - Český pohár mládeže a žen 2019; Dovolená MUDr. Jan Aulehle

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve malé i velké diváky na úspěšnou animovanou fantasy komedii USA JAK VYCVIČIT DRAKA 3. Představení se uskuteční v pátek 6. září v 18.00 hodin. Vstupné 70 Kč.


Dopravní omezení - Český pohár mládeže a žen 2019

Z důvodu konání silničního závodu: ČESKÝ POHÁR MLÁDEŽE A ŽEN 2019, bude dne 8. září 2019 omezena doprava na silnicích horní i spodní Českodubská. Na uvedených komunikacích bude pro závod vyhrazen vždy jeden jízdní pruh a pro motorová vozidla bude druhý jízdní pruh vždy jednosměrný. Věnujte prosím pozornost dopravnímu značení.


Dovolená MUDr. Jan Aulehle

Gynekologická ordinace MUDr. Jana Aulehleho bude v týdnu od 9. do 13. září 2019 z důvodu čerpání řádné dovolené uzavřena.

Vytvořeno 4.9.2019 14:16:41 | přečteno 279x | jana.mizerova
load