Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 5. dubna a pátek 7. dubna 2017, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Ukliďme si městský les; Vepřové hody

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na novou českou komedii VŠECHNO NEBO NIC, ve které všichni hrdinové touží po lásce. Film je vhodný od 12 let. Představení se uskuteční v pátek 7. dubna 2017 od 19:00 hodin.


Ukliďme si městský les

V rámci akce Ukliďme Česko se v sobotu 8. dubna 2017 uskuteční úklidová akce Ukliďme si městský les. Sraz všech účastníků je v 10:00 hodin u koupaliště. Odtud se půjde do Skalního údolí a zpět kolem pískového lomu k Šimovně. Uděláme něco dobrého pro sebe i pro naši přírodu. Předpokládaný konec akce je ve 12:00 hodin. Dobrou náladu s sebou.


Vepřové hody

Restaurace Na Koupališti v Hodkovicích nad Mohelkou pořádá ve dnech 14. - 16. dubna 2017 vepřové hody. V pátek a v sobotu od 19:00 hodin s hudebním doprovodem. Personál restaurace se těší na Vaši návštěvu

Vytvořeno 5.4.2017 7:59:11 | přečteno 314x | irena.libalova
load