Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 5. listopadu a pátek 7. listopadu 2014, 11:00 a 17:00 hodin

Přesunutí schůze SRPH; Pozvánka do kina; Pozvánka na ustavující zasedání ZM.

Přesunutí schůze SRPH

Oznamujeme občanům, že schůze Sdružení rodáků a přátel Hodkovic se přesouvá z technických důvodů na 2. čtvrtek v měsíci tj.na čtvrtek 13. listopadu 2014. Čas a místo konání zůstávají stejné. Děkujeme za pochopení.


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na nové zpracování příběhu o legendárním doktoru Frankensteinovi a monstru, které stvořil - JÁ, FRANKENSTEIN. Na napínavý fantasy thriller z americké produkce se přijďte bát do kina v pátek 7.listopadu v 19.00 hodin. Doporučená přístupnost je od 12 let.


Ustavující zasedání ZM

Ustavující zasedání nově zvoleného Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se koná v pondělí 10. listopadu 2014 od 18:00 hodin v Městském kině v Hodkovicích nad Mohelkou. 


Vytvořeno 5.11.2014 13:46:36 | přečteno 700x | irena.libalova
load