Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 6. a pátek 8. listopadu 2019, 11:00 a 17:00

Pozvánka na veřejné zasedání ZM; Pozvánka do kina; Anežka Česká pokorná služebnice svého národa; Restaurace Na Koupališti - svatomartinské hody; Koncert v DPS

Pozvánka na veřejné zasedání ZM

6. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se koná ve středu 13. listopadu 2019 od 18:00 hodin v obřadní síni radnice. Program zasedání najdete na plakátech a na webových stránkách města.

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve malé i velké diváky na americkou animovanou pohádku TAJNÝ ŽIVOT MAZLÍČKŮ 2. Představení se uskuteční v pátek 8. listopadu 2019 v 17:30 hodin.


Anežka Česká pokorná služebnice svého národa

HAD (Hodkovické amatérské divadlo) a Ŕímskokatolická farnost v Hodkovicích nad Mohelkou Vás srdečně zvou na divadelní představení k 30. výročí svatořečení Anežky Přemyslovny Anežka Česká pokorná služebnice svého národa, a to 9. a 10. listopadu 2019 v 17:00 hodin do kostela sv. Prokopa v Hodkovicích nad Mohelkou. Vstupné je dobrovolné, místo si však rezervujte na telefonu 605 408 474 nebo na e-mailu vitova.lenka@email.cz.


Restaurace Na Koupališti - svatomartinské hody

Vás srdečně zve v pátek 8. listopadu 2019 na svatomartinské husy a víno i s hudbou. Personál restaurace se těší na Vaši návštěvu.


Koncert v DPS

V úterý 12. listopadu 2019 v kavárničce DPS v Hodkovicích nad Mohelkou vystoupí koncertní sopranistka paní Hejduková. Zazpívá ukázky z oper, operet a také národní písně. Začátek je v 15 hodin. Srdečně zveme aktivní seniory města, milovníky dobré pohody při posezení u kávy.Těší se na Vás pořadatelé. 

 


Vytvořeno 6.11.2019 12:41:21 | přečteno 373x | irena.libalova
load