Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 6. března a pátek 8. března 2019, 11:00 a 17:00 hodin

Expediční kamera 2019; Krabičková pohádka; Autorské čtení s Oldřichem Čepelkou; Hasičský bál

Expediční kamera 2019

Horolezecký oddíl Hodkovice nad Mohelkou  Vás  zve na filmový festival  EXPEDIČNÍ KAMERA 2019.  Festival se uskuteční 8. března 2019  v Městské kině v Hodkovicích nad Mohelkou. Program bude zahájen v 18:00 hodin. Od 19:00 hodin vystoupí host večera - Libor Dušek, prvosjezd Karla Marxe, Pamír. Občerstvení  je zajištěno, vstupenky jsou slosovatelné. Pořadatelé se těší na Vaši návštěvu!


Krabičková pohádka

Zimní pohádkovou sezónu 2018/2019 zakončí v neděli 10. března 2019 Krabičková pohádka. A po pohádce si může každý vyrobit loutku z krabičky. Tak nezapomeňte, v neděli v 15 hodin klubovna Monroe v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou. Srdečně zvou pořadatelé!


Autorské čtení s Oldřichem Čepelkou

Městská knihovna Hodkovice nad Mohelkou a Oldřich Čepelka Vás zvou na setkání, které se uskuteční v pondělí 11. března 2019 v 17:30 hodin v prostorách knihovny. O. Čepelka zde představí svou knihu Maléry a já. Je to 376 pohodových stran ze života. Možná tak trochu i z Vašeho.


Hasičský bál 

Srdečně zveme všechny příznivce hasičů v sobotu 16. března 2019 do KáDéčka v Hodkovicích nad Mohelkou, kde Sbor dobrovolných hasičů z Jílového pořádá tradiční Hasičský bál. K tanci a poslechu hraje BOHEMIA UNIVERSAL BAND. Začátek je ve 20:00 hodin.


Vytvořeno 6.3.2019 17:48:33 | přečteno 192x | irena.libalova
load