Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 6. dubna 2016, 11:00 a 17:00 hod.

Maroko; Pozvánka do kina; Vepřové hody.

Maroko - Život v sousedství Sahary.

Na cestopisnou besedu manželů Špilarových z Jablonce nad Nisou s promítáním unikátních fotografií z Maroka Vás srdečně zveme do Městské knihovny v Hodkovicích nad Mohelkou ve čtvrtek 7. dubna 2016 od 17:00 hodin. Beseda bude zakončena prodejní výstavou knih a fotografií.


Pozvánka do kina.

film pro celou rodinu HURÁ DO AFRIKY. Představení se uskuteční v pátek 8. dubna 2016 v 19:00 hodin. Upozorňujeme diváky, že v období od 1. dubna do 30. září promítáme všechna představení včetně pohádek pro děti od 19:00 hodin.


Vepřové hody.

Restaurace Na Koupališti pořádá ve dnech 8. až 10. dubna 2016 Vepřové hody. Posezení Vám zpříjemní v pátek 8. dubna skupina MUDr. Srny a v sobotu 9. dubna skupina Huraš Band. Personál restaurace se těší na Vaši návštěvu.


Vytvořeno 6.4.2016 14:27:23 | přečteno 427x | irena.libalova
load