Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 6. května 2015, 11:00 a 17:00 hodin

Hledá se fenka Jack Russel teriéra;Veřejné zasedání ZM; Pozvánka do kina; Pizzerie Hodkovice nad Mohelkou.

Hledá se fenka.

V pondělí se ztratila v okolí ZŠ 8 měsíční fenka Jack Russel teriéra slyšící na jméno Bambi. Nešťastná majitelka prosí poctivého nálezce, aby volal na tel. 734 836 965.


Veřejné zasedání zastupitelstva města.

3. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se uskuteční dnes od 18:00 hodin v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou. Program zasedání je zveřejněn na webových stránkách města nebo na plakátech na výlepových plochách ve městě. Těšíme se na Vaši účast.


Pozvánka do kina.

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve děti a jejich rodiče na britskou animovanou pohádku PADDINGTON. Vypráví o ztraceném, ale svérázném medvídkovi, který způsobí v nové rodině pořádný chaos. Představení se uskuteční v neděli 10.května od 16.00 hodin.


Pizzerie Hodkovice nad Mohelkou.

Pizzerie Hodkovice opět v provozu. Nabídka, ceny i telefonní číslo zůstávají stejné. Personál se těší na Vaši objednávku. 


Vytvořeno 6.5.2015 10:45:20 | přečteno 523x | irena.libalova
load