Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 6. května 2020, 11:00 a 17:00 hodin

Informace z ordinace praktického lékaře

Ordinace MUDr. Malíka / MUDr. Laurinové bude v měsíci květnu fyzicky otevřena pouze částečně, a to:

  • v týdnu od 11. do 15. května 2020 bude sestra fyzicky přítomna v ordinaci ve čtvrtek 14. května 2020,
  • v týdnu od 18. do 22. května 2020 bude sestra fyzicky přítomna v ordinaci v pondělí 18. května, v úterý 19. května a v pátek 22. května 2020,
  • týdnu od 25. do 29. května 2020 bude sestra fyzicky přítomna v ordinaci ve středu 27. května a ve čtvrtek 28. května 2020 vždy v čase od 7:30 do 11:00 hodin.

Čas, kdy je sestra fyzicky přítomna v ordinaci je vhodný k fyzickému vyzvednutí sepsaných výpisů z dokumentace, sanitek, poukazů, lékařem vyplněných formulářů, odběrům krve žilně i ke kontrole INR dle předchozí domluvy. V jiné dny není možné z technických důvodů formuláře vyzvednout.

Chod ordinace  - telefon/ email - konzultace neurgentních stavů, popř. výjimečně v případě potřeby distanční vystavení pracovní neschopnosti lékařem zajištěno každý den od 7:30 do 11:00 hodin.

Pro akutní stavy, kdy je nutná kontrola lékařem platí zástup v Turnově.

Děkujeme občanům a pacientům za vstřícnost, trpělivost v této nelehké době, jistě to společně zvládneme vyřešit a přeji všem hodně zdraví a od června poklidný přechod  k novému lékaři a nové sestřičce.


Vytvořeno 6.5.2020 10:15:10 | přečteno 193x | irena.libalova
load