Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 6. prosince a pátek 8. prosince 2017, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Tři podještědské pohádky; Musica Fortuna; Prodej vánočních stromků

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny fanoušky hrdinů studia Marvel na americký akční sci-fi film STRÁŽCI GALAXIE, DÍL 2. Film promítáme v pátek 8.prosince 2017 v 18.00 hodin. Doporučená přístupnost je 12 let.


Tři podještědské pohádky

Zimní pohádková sezóna 2017 pokračuje nedělním představením Tři podještědské pohádky o tom, co se děje a může stát v kraji pod Ještědem. Představení se koná v klubovně Monroe v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou od 15:00 hodin. Těší se na Vás pořadatelé.


Musica Fortuna

V neděli 10. prosince 2017od 18:00 hodin se koná v kostele sv. Prokopa v Hodkovicích nad Mohelkou druhý letošní adventní koncert, na kterém vystoupí turnovský smíšený pěvecký sbor Musica Fortuna. Všichni jste srdečně zváni.


Prodej vánočních stromků

Železářství Bradáč nabízí vánoční stromky řezané i v kontejneru. Jedle, borovice a stříbrný smrk. Vysoká kvalita, rozumná cena .Vytvořeno 6.12.2017 16:19:53 | přečteno 319x | irena.libalova
load