Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 6. února a pátek 8. února 2019, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Nedělní pohádka; Lyžování na Buříně; Penzion V Údolí - Jílové

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na americký akční thriller s Tomem Cruisem v hlavní roli MISSION IMPOSSIBLE - FALLOUT. Doporučená přístupnost je od 12 let. Představení se uskuteční v pátek 8. února 2019 v 19:00 hodin.


Nedělní pohádka

V neděli 10. února 2019 zavítá do Hodkovic nad Mohelkou divadelní soubor U kafíčka z Turnova a zahraje pohádku BRÁŠKA KRÁLÍK A BABIČKA. Začátek představení je v 15:00 hodin v klubovně Monroe v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou. 


Lyžování na Buříně

SK Hodkovice nad Mohelkou, lyžařský oddíl oznamuje, že lyžařský vlek na Buříně je tento týden v provozu od úterý 5. února do pátku 8. února 2019 od 8:30 do 12:30 hodin a o víkendu od 9:00 do 16:00 hodin. Lyžaři se těší na Vaši návštěvu!


Penzion V Údolí - Jílové

Profesionální tým nově otevřené restaurace s penzionem V Údolí v Jílovém Vás zve k příjemnému posezení v krásném prostředí. K dispozici je široký výběr minutkových specialit, pizz, dezertů a od pondělí do pátku i nabídka hotových jídel. Samozřejmě vynikající čepovaný Plzeňský Prazdroj, světlý i tmavý Kozel. V odděleném salonku s kapacitou až 24 osob je možno uspořádat firemní večírky, školení, rauty, svatební a smuteční hostiny nebo jiné oslavy. Otevřeno je sedm dní v týdnu od 11:00 do 22:00 hodin, v pátek a v sobotu do 23:00 hodin.

Vytvořeno 6.2.2019 16:27:43 | přečteno 234x | irena.libalova
load