Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 6. září a pátek 8. září 2017, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Nohejbalové utkání; Uzavření pošty; Žluté kontejnery - změna; Angličtina pro dospělé

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve malé i velké diváky na animovanou pohádku USA Mimi šéf. Představení se uskuteční v pátek 8. září 2017 v 19:00 hodin.


Nohejbalové utkání

V pátek 8. září 2017 se koná na antukových kurtech na kluzišti nohejbalové utkání v rámci přeboru Libereckého kraje tentokrát mezi SK Hodkovice nad Mohelkou a Sokolem Ostašov. Začátek utkání je v 16:30 hodin. Během zápasu prodej opékaných buřtů. Srdečně zvou pořadatelé.


Uzavření pošty 

Oznamujeme občanům, že pošta Hodkovice nad Mohelkou bude z provozních důvodů (převod pošty na nový operační systém Linux) dne 12. září 2017 uzavřena v čase od 8:00 do 13:00 hodin. Děkujeme za pochopení. 


Žluté kontejnery - ZMĚNA

Město Hodkovice nad Mohelkou oznamuje občanům změnu týkající se třídění plastových odpadů. Od 1. září je možné do žlutých kontejnerů, kromě PET lahví, odkládat také plasty z domácností a nápojové kartony. Děkujeme, že se do systému třídění zapojujete. 


Kurz angličtiny pro dospělé

Základní škola T. G. Masaryka Hodkovice nad Mohelkou otvírá v letošním roce kurz angličtiny pro dospělé. Kurz je určen pro začátečníky a zahrnuje 60 vyučovacích hodin. Cena kurzu je 2700 Kč. Kurz bude zahájen ve středu 13. září 2017 v 17:15 hodin v učebně J1 v ZŠ TGM v Hodkovicích n. M. Přihlášky a informace – banghova@zshodkovice.cz


Vytvořeno 6.9.2017 9:30:16 | přečteno 295x | irena.libalova
load