Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 7. a 9. září 2016, 11:00 a 17:00 hodin

Vernisáž výstavy Jany Havelkové; Cesta za poznáním; Oldies Party Na Koupališti

Vernisáž výstavy Jany Havelkové

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny zájemce na vernisáž výstavy Jany Havelkové Zrcadlo duše. Vystavované práce jsou vytvořeny technikou enkaustika-malování voskem. Zahájení výstavy se uskuteční v pátek 9. září 2016 v 17.30 hodin.


Cesta za poznáním

Sdružení rodáků a přátel Hodkovic pořádá již tradiční cestu za poznáním v sobotu 10. září 2016. Start je u restaurace Na Koupališti od 9:00 do 10:00 hodin. Za symbolický startovací poplatek 20 Kč (děti do 15 let 10 Kč a nejmladší zdarma) projdete stezku cca 4,2 km dlouhou, plnou tajemné historie a povídání o zajímavých pamětihodnostech v našem městě. Na konci ve Skalním údolí dostane každý účastník buřtíka a pivo (limo) zdarma. Všichni jste srdečně zváni.


Oldies Party

Restaurace Na Koupališti Vás srdečně zve v sobotu 10. září 2016 do 17:00 do 24:00 hodin na Oldies Party - megamejdan s hity a grilováním. Personál restaurace se těší na Vaši návštěvu.


Vytvořeno 7.9.2016 13:32:45 | přečteno 470x | irena.libalova
load