Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 7. a pátek 9. srpna 2019, 11:00 a 17:00 hodin

Instalace herních prvků na sídlišti Podlesí; VU3V - informační setkání

Instalace herních prvků na sídlišti Podlesí

Město Hodkovice nad Mohelkou nainstalovalo na nově budovaném dětském hřišti na sídlišti Podlesí nové herní prvky pro děti. Žádáme tímto občany, aby z bezpečnostních důvodů tyto herní prvky zatím nepoužívali, hrozí poškození prvků a nebezpečí úrazu. Hřiště bude plně k dispozici po dokončení prací tzn. od září 2019. Děkujeme za pochopení a vstřícnost.


VU3V - informační setkání

Město Hodkovice nad Mohelkou srdečně zve všechny zájemce o studium Virtuální univerzity třetího věku (VU3V) na informační setkání, které se uskuteční ve středu 14. srpna 2019 od 9:00 hodin v obřadní síni radnice.

Vytvořeno 9.8.2019 9:39:23 | přečteno 277x | irena.libalova
load