Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 7. března 2018, 11:00 a 17:00 hodin

2. veřejné zasedání ZM; Expediční kamera 2018

2. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou

se koná ve středu 7. března 2018 od 18:00 hodin v obřadní síni radnice. Program zasedání najdete na webových stránkách města a na plakátech. Těšíme se na Vaši účast!


Expediční kamera 2018

Horolezecký oddíl a Městské kulturní středisko Hodkovice nad Mohelkou Vás zvou na filmový festival Expediční kamera 2018, který se proběhne v pátek 9. března 2018 od 18:00 hodin v Městském kině v Hodkovicích nad Mohelkou. Hostem večera bude MUDr. Kristina Höschlová "Horská medicína". Program festivalu najdete na www.expedicnikamera.cz

Vytvořeno 7.3.2018 10:19:24 | přečteno 239x | irena.libalova