Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 7. června a pátek 9. června 2017, 11:00 a 17:00 hodin

Noc kostelů 2017; SK Hodkovice nad Mohelkou - Příšovice

Noc kostelů 2017

Římskokatolický farní úřad a Městské kulturní středisko Hodkovice nad Mohelkou si Vás dovolují pozvat 9. června 2017 na Noc kostelů pořádanou u příležitosti 300. výročí položení základního kamene kostela sv. Prokopa v Hodkovicích nad Mohelkou. Program je zveřejněn na plakátech a na webových stránkách města.


SK Hodkovice nad Mohelkou - Příšovice

Další nohejbalové utkání v rámci přeboru Libereckého kraje tentokrát mezi SK Hodkovice nad Mohelkou a Příšovicemi se koná v pátek 9. června 2017 od 17:00 hodin na antukových kurtech na kluzišti. Během zápasu prodej opékaných buřtů. Srdečně zvou pořadatelé.

Vytvořeno 9.6.2017 12:58:35 | přečteno 245x | irena.libalova
load