Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 7. května 2014, 11:00 a 15:30 hodin

Nález fenky křížence; Pozvánka na 2. veřejné zasedání ZM; Pozvánka do kina; Výroční srandamač.

Nález fenky

Upozorňujeme občany, že byla nalezena fenka křížence střední velikosti rezavé barvy. Bližší informace na u pana Honců v České ulici nebo na MěÚ Hodkovice nad Mohelkou.


Pozvánka na 2. veřejné zasedání ZM

2. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se koná ve středu 7. května 2014 od 18:00 hodin v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou. Těšíme se na Vaši účast.


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny občany na slavnostní zahájení promítání novou technologií E-CINEMA ve čtvrtek 8. května 2014. V 17:00 hodin uvedeme animovanou pohádku O myšce a medvědovi a v 19:00 hodin českou rodinnou komedii Martin a Venuše. Před oběma filmy zhlédnete předfilm ze ZŠ T. G. Masaryka v Hodkovicích nad Mohelkou První (k)rok ve škole nebo Na lyžáku. Ke každé zakoupené vstupence obdržíte kupon na občerstvení v KáDéčku v Hodkovicích nad Mohelkou. Těšíme se na Vaši návštěvu!


Výroční srandamač

Sbor dobrovolných hasičů Záskalí Vás srdečně zve na Výroční srandamač ke 125. výročí založení sboru na Záskalí, který se koná v sobotu 10. května 2014 pod Kulturním domem na Záskalí. Přihlášení družstev bude probíhat od 8:30 do 9:00 hodin a start samotné soutěže je v 9:30 hodin. Občerstvení je zajištěno, hosté vítáni.


Vytvořeno 7.5.2014 10:08:54 | přečteno 748x | irena.libalova
load