Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 7. října 2015, 11:00 a 17:00 hodin

Veřejné zasedání ZM; Pozvánka do kina.

Veřejné zasedání ZM.

6. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se koná dnes od 18:00 hodin v obřadní síni Městského úřadu Hodkovice nad Mohelkou. Program zasedání je zveřejněn na webových stránkách města a na plakátech. Těšíme se na Vaši účast.


Pozvánka do kina.

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na francouzský rodinný animovaný film ASTERIX: SÍDLIŠTĚ BOHŮ, ve kterém Caesar vymyslí dokonalý plán, jak se zbavit nepoddajných Galů. Jestli se mu to podaří, se dozvíte v pátek 9. října 2015. Upozorňujeme, že představení je určeno i pro malé diváky, a proto se uskuteční již od 18:00 hodin.


Vytvořeno 7.10.2015 15:00:58 | přečteno 529x | irena.libalova
load