Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 7. února a pátek 9. února 2018, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Hasičský ples 2018; ZiPS - nová pohádka

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve malé i velké diváky na animovaný film USA AUTA 3, ve kterém slavný závoďák Blesk musí dokázat, že ještě nepatří do starého železa. Představení se uskuteční v pátek 9. února 2018 v 18:00 hodin.


Hasičský ples 2018

Sbor dobrovolných hasičů v Hodkovicích nad Mohelkou pořádá v sobotu 10. února 2018 od 20:00 hodin v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou - Hasičský ples. K tanci i poslechu hraje skupina Krakatit. Vstupné 150 Kč.


ZiPS - nová pohádka

Na představení nové pohádky O dědečkovi a babičce jste srdečně zváni do klubovny Monroe v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou v neděli 11. února 2018 od 15:00 hodin. 


Vytvořeno 9.2.2018 8:12:23 | přečteno 252x | irena.libalova
load