Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 8. července 2020, 11:00 a 17:00 hodin

Plánované odstávky elektrické energie; Grilování s živou hudbou Na Koupališti

Plánované odstávky elektrické energie

Z důvodu plánované odstávky bude vypnut elektrický proud ve čtvrtek 9. července 2020 od 10:00 do 14:30 hodin v ulicích Českodubská čp. 415, Lesní, Liberecká (od kruhového objezdu k Záskalí), Smetanova a Tyršova. 

V pátek 10. července 2020 od 7:00 do 19:00 hodin bude vypnut elektrický proud v ulicích Jílovská, Nádraží, Nádražní a Pelíkovická.

Více informací najdete na webu města (úřední deska) a na úřední desce na náměstí.


Grilování s živou hudbou Na Koupališti

Restaurace Na Koupališti pořádá v pátek 10. července od 18:00 hodin grilování s živou hudbou skupiny LOGR. Personál restaurace se těší na Vaši návštěvu. 

Vytvořeno 8.7.2020 14:00:03 | přečteno 166x | irena.libalova
load