Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 8. června a pátek 10. června 2016, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Dětský den

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na šesté pokračování české komedie Dušana Kleina JAK BÁSNÍCI ČEKAJÍ NA ZÁZRAK. Představení se uskuteční v pátek 10. června 2016 od 19:00 hodin.


Dětský den

V sobotu 11. června 2016 od 13:00 hodin pořádají Hokejový oddíl SK Hodkovice nad Mohelkou, Monroe Czechia s. r. o. a Horolezecký oddíl Hodkovice nad Mohelkou Dětský den na kluzišti. Pro děti je připraven Pohádkový les, soutěže, slaňování v lomu a další atrakce. Srdečně zvou  pořadatelé.


Vytvořeno 8.6.2016 10:37:28 | přečteno 461x | irena.libalova
load