Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 8. dubna a pátek 10. dubna 2015, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Vepřové hody; Mimořádné veřejné zasedání zastupitelstva města.

Pozvánka do kina.

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve malé i velké diváky na americký animovaný film ŠKATULÁCI o podivných tvorech, kteří ukradnou, co mohou, dokonce i malého kluka. Představení se uskuteční v pátek 10. dubna 2015. Upozorňujeme na změnu začátku představení, film uvádíme již od 18:00 hodin.


Vepřové hody.

Restaurace Na Koupališti pořádá ve dnech 10. - 12. dubna 2015 "Vepřové hody". V pátek s hudbou MUDr. Srny, v sobotu vystoupí HURAŠ BAND. Personál restaurace se těší na Vaši návštěvu. 


Mimořádné veřejné zasedání zastupitelstva města.

Mimořádní veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se koná v pondělí 13. dubna 2015 od 17:00 hodin v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou. Program zasedání je zveřejněn na výlepových plochách ve městě a na webových stránkách města. Těšíme se na Vaši účast. 

Vytvořeno 9.4.2015 7:43:24 | přečteno 679x | irena.libalova
load