Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 8. listopadu a pátek 10. listopadu 2017, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Svatomartinské hody  Na Koupališti; Svatomartinské menu - KáDéčko Bar&Grill

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na český film POHÁDKY PRO EMU. V hlavních rolích se představí Ondřej Vetchý, Aňa Geislerová a Vilma Cibulková. Představení se uskuteční v  pátek 10.listopadu 2017 v 19:00 hodin.


Svatomartinské hody 

Restaurace Na Koupališti v Hodkovicích nad Mohelkou pořádá v pátek 10. listopadu 2017 Svatomartinské hody. Po celý den se budou podávat Svatomartinské husy a Svatomartinské víno a od 18:00 hodin Vám zahraje hudební skupina MUDr. Srny. Personál restaurace se těší na Vaši návštěvu.


Svatomartinské menu - KáDéčko Bar&Grill

Restaurace Kádéčko Bar&Grill Vás srdečně zve na Svatomartinské menu ve dnech 10. - 12. listopadu 2017. Těšit se můžete na pečenou husu, pečenou kachnu, grilovaná vepřová a jehněčí kolena, ale také na lososa restovaného na másle nebo smažený vepřový MEGA řízek. Rezervace stolů na tel. čísle 482 311 111. Těší se na Vás personál restaurace.Vytvořeno 8.11.2017 15:08:25 | přečteno 297x | irena.libalova
load