Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 9. března 2016, 11:00 a 17:00 hodin

Veřejné zasedání ZM; Expediční kamera; Pampe a Šinka.

Veřejné zasedání ZM.

2. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se koná dnes od 18:00 hodin v obřadní síni radnice v Hodkovicích nad Mohelkou. Program zasedání je zveřejněn na plakátech a na webových stránkách města. Těšíme na Vaši účast.


Expediční kamera 2016.

Horolezecký oddíl  a Městské kulturní středisko v Hodkovicích nad Mohelkou Vás zvou na Expediční kameru 2016, která se koná v pátek 11. března a v sobotu 12. března 2016 vždy od 18:00 hodin v kině v Hodkovicích nad Mohelkou. Hostem pátečního večera bude od 19:00 hodin Honza "Tráva" Trávníček. Občerstvení je zajištěno. Vstupenky jsou slosovatelné.


Pampe a Šinka.

H.A.D. a NAše HOdkovické LOUtkové Vás všechny srdečně zvou na premiéru pohádky Pampe a Šinka, která se uskuteční v neděli 13. března 2016 od 15:00 hodin v klubovně HADu v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou.



Vytvořeno 9.3.2016 10:37:41 | přečteno 507x | irena.libalova
load