Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 9. května a pátek 11. května 2018, 11:00 a 17.00 hodin

Pozvánka do kina; Hodkovické koloběžení; Pozvánka na veřejné zasedání ZM

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve malé i velké diváky na norskou pohádku plnou magie a kouzelných míst CESTA ZA KRÁLEM TROLLŮ. Představení se uskuteční v pátek 11. května 2018 od 19:00 hodin.


Hodkovické koloběžení

Koloběžky Hodkovice pořádají 6. ročník Hodkovického koloběžení. Akce se koná v sobotu 12. května 2018 v  areálu koupaliště v Hodkovicích nad Mohelkou. Závody na koloběžkách pro dospělé od 12:30 hodin, pro dětí od 14:30 hodin. 12 hodinovka na koloběžce, kole, během  od 6:30 hodin. Profesionální kouzelník pro děti od 13:30 hodin, živá hudba od 15:00 hodin. Ukázková hodina Fitkoloběhu. Mnoho koloběžek k zapůjčení zdarma na místě během celého odpoledne. Všechny srdečně zveme na bombastickou sobotu!


Pozvánka na veřejné zasedání ZM

4. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se koná ve středu 16. května 2018 od 18:00 hodin v obřadní síni Městského úřadu Hodkovice nad Mohelkou. Program zasedání je zveřejněn na plakátech a na webových stránkách města. Těšíme se na Vaši účast!

Vytvořeno 9.5.2018 16:43:47 | přečteno 237x | irena.libalova
load