Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 9. prosince a pátek 11. prosince 2015, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; 8. veřejné zasedání ZM; Přechodná úprava provozu na silnici Hodkovice nad Mohelkou - Jílové; Liberec - Turnov bez dálniční známky.

Pozvánka do kina.

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na rodinnou komedii DOKTOR PROKTOR A PRDÍCÍ PRÁŠEK. Tento snímek je natočen podle knihy úspěšného norského spisovatele Jo Nesbo a má právě premiéru v našich kinech. Film uvedeme v pátek 11. prosince 2015 v 19:00 hodin.


Veřejné zasedání ZM.

8. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelku se koná ve středu 16. prosince 2015 od 18:00 hodin v obřadní síni radnice. Program zasedání je zveřejněn na webových stránkách města a na plakátech. Těšíme se na Vaši účast.


Přechodná úprava provozu na silnici Hodkovice nad Mohelkou - Jílové.

Z důvodu vypnutí přejezdových zabezpečovacích zařízení na železničním přejezdu v Jílovém bude v termínu od 14. prosince 2015 od 9:00 hodin do 22. prosince 2015 do 14:00 hodin provedena přechodná úprava provozu na silnici Hodkovice nad Mohelkou - Jílové. Děkujeme za pochopení.


Liberec - Turnov bez dálniční známky.

S platností od 1. ledna 2016 bude úsek silnice R 35 Liberec, Hodkovická - Ohrazenice (exity 26-44) bez poplatku.


Vytvořeno 9.12.2015 14:09:22 | přečteno 778x | irena.libalova
load