Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

úterý 11. března 2014, 15:30 hodin

Zrušení divadelního přestavení; Přerušení dodávky pitné vody.

Zrušení divadelního představení.

Oznamujeme občanům, že dnešní představení divadelního souboru Vojan Hrádek nad Nisou, nazvané Podivné odpoledne Dr. Zvonka Burkeho, se z důvodu náhlého onemocnění představitelky jedné z hlavních postav nekoná. Děkujeme za pochopení.


Přerušení dodávky pitné vody.

Upozorňujeme občany, že z důvodu havárie na vodovodním řadu nepoteče zítra 12. března 2014 v době od 8:00 do 11:30 hodin voda v ulicích Koněvova, Růžová a Kostelní vrch. Děkujeme za pochopení.

Vytvořeno 11.3.2014 13:56:55 | přečteno 865x | irena.libalova
load