Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

úterý 29. dubna 2014, 15:30 hodin

Stavění májky a pálení čarodějnic.

Městské kulturní středisko Hodkovice nad Mohelkou ve spolupráci s horolezeckým oddílem, hokejovým oddílem a odborovou organizací Kovo Monroe Vás srdečně zvou ve středu 30. dubna 2014 na STAVĚNÍ MÁJKY A PÁLENÍ ČARODĚJNIC. Program bude zahájen v 17:00 hodin na našem náměstí, kde proběhne společné zdobení věnce a soutěž o nejkrásnější pentli. V 18:00 hodin bude ozdobený věnec připevněn na májku a členové horolezeckého oddílu ručně postaví májku pomocí lan. V 19:15 hodin se vydá lampionový průvod na kluziště, kde bude ve 20:15 hodin zahájen další program. Občerstvení je zajištěno v areálu kluziště.

V souvislosti s touto akcí upozorňujeme čtenáře, že městská knihovna bude zítra otevřena pouze do 16:00 hodin. Děkujeme za pochopení.


Vytvořeno 29.4.2014 13:55:16 | přečteno 864x | irena.libalova
load