Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

úterý 3. září 2013, 14:30 hodin

Veřejné zasedání zastupitelstva města; Zahájení topné sezony na sídlišti Podlesí

Veřejné zasedání ZM

 
5. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se uskuteční dnes od 18:00 v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou. Těšíme se na Vaši účast.
 

Zahájení topné sezony

 
Oznamujeme obyvatelům sídliště Podlesí a části Mánesovy ulice, že ve čtvrtek 5. září 2013 bude z důvodu zahájení topné sezony natlakován a doplněn topný systém. Žádáme majitele bytů ve vrchních patrech domů, aby si odvzdušnili radiátory. Vytápění bytů bude zahájeno dle venkovní teploty (pokles průměrné teploty 3 dny po sobě pod 12° C). Děkujeme za pochopení.
Vytvořeno 3.9.2013 14:00:17 | přečteno 880x | irena.libalova
load