Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

úterý 6. května 2014, 11:00 a 15:30 hodin

Pozvánka na 2. veřejné zasedání ZM; Pozvánka do kina

Pozvánka na 2. veřejné zasedání ZM

2. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se koná ve středu 7. května 2014 od 18:00 hodin v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou. Těšíme se na Vaši účast.


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny občany na slavnostní zahájení promítání novou technologií E-CINEMA ve čtvrtek 8. května 2014. V 17:00 hodin uvedeme animovanou pohádku O myšce a medvědovi a v 19:00 hodin českou rodinnou komedii Martin a Venuše. Před oběma filmy zhlédnete předfilm ze ZŠ T. G. Masaryka v Hodkovicích nad Mohelkou První (k)rok ve škole nebo Na lyžáku. Ke každé zakoupené vstupence obdržíte kupon na občerstvení v KáDéčku v Hodkovicích nad Mohelkou. Těšíme se na Vaši návštěvu!


Vytvořeno 7.5.2014 10:00:18 | přečteno 698x | irena.libalova
load