Úvodní strana > Pro návštěvníky > Informace nejen pro turisty > Partnerská města
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Naučná stezka po drobných sakrálních památkách - Zastav se poutníče

Projekt: "Naučná stezka po sakrálních památkách", reg. č.: CZ.11.2.45/0.0/0.0/16_012/0001012, byl podpořen z Fondu mikroprojektů programu přeshraniční spolupráce INTERREG V-A Česká republika – Polsko pro období 2014 - 2020.

Projekt: Ścieżka edukacyjna - małe obiekty sakralne Hodkovic nad Mohelkou, numer rejestracyjny CZ.11.2.45/0.0/0.0/16_012/0001012 jest finansowany z Funduszu Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Republika Czeska – Polska 

logo

V září roku 2017 byla slavnostně otevřena nová naučná stezka po sakrálních památkách. Návštěvníka zavede k  nejzajímavějším místům ve městě. Stezka má celkem 10 zastavení a začíná přímo na náměstí T. G. Masaryka. Je střední náročnosti, vhodná pro školní kolektivy, rodiny s dětmi i aktivní seniory. Pojďte si užít příjemnou procházku a dozvědět se něco nového.

Přílohy ke stažení: 
We wrześniu zostanie uroczyście otwarta nowa ścieżka edukacyjna po obiektach sakralnych w Hodkovicach nad Mohelkou. Przyjmijcie Państwo nasze serdeczne zaproszenie i przyjdźcie zobaczyć wyjątkowe barokowe rzeźby. Warto wspomnieć tu choćby o rzeźbach trzech świętych dłuta Matyáše Bernarda Brauna lub drodze krzyżowej zwieńczonej kaplicą na wzgórzu. Ścieżka wiedzie przez miasto i malowniczą okolicę. Ma średni stopień trudności i jest przeznaczona dla wszystkich kategorii wiekowych. 

Załączniki do pobrania:
Vytvořeno 6.2.2018 14:33:24 | přečteno 2869x | irena.libalova
load