Úvodní strana > Město

Navigace

Město

 
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Informace pro občany o úředních hodinách Městského úřadu

Od pondělí 20. dubna 2020 od 12:00 hodin bude Městský úřad Hodkovice nad Mohelkou v úřední dny opět otevřen pro veřejnost. Úředními dny jsou pondělí a středa od 7:30 hod. do 11:00 hod. a od 12:00 hod. do 17:00 hod.
Prosíme o striktní dodržování těchto pravidel:
1. Nevstupujte bez ochranných prostředků dýchacích cest!
2. Před jednáním povinně použijte dezinfekci rukou umístěnou v dávkovačích!
3. Dodržujte odstup mezi osobami alespoň 2 metry!
Z důvodu omezování osobního kontaktu zaměstnanců se žadateli na nezbytně nutnou úroveň, bude upřednostňován písemný, elektronický či telefonický kontakt před kontaktem osobním.
Děkujeme za pochopení!

Vytvořeno 16.4.2020 15:35:18 | přečteno 307x | irena.libalova
load