Úvodní strana > Město

Navigace

Město

 
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Bez roušky ani krok!

Žádáme občany, aby omezili na minimum pobyt na veřejnosti a důsledně dodržovali všechna nařízení vlády, Libereckého kraje a Města Hodkovice nad Mohelkou.
V Česku platí zákaz vycházení na veřejnost bez zakrytí úst a nosu ochrannými prostředky (roušky, respirátory či jiné podobné i provizorní pomůcky jako šátky, šály a další podobné tkaniny).

Vytvořeno 19.3.2020 13:35:00 | přečteno 602x | irena.libalova
load