Úvodní strana > Město

Navigace

Město

 
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Infolinka krizového štábu Libereckého kraje

infolinka Krizového štábu LK

Od 14. března 2020 můžete volat na speciální infolinku Krizového štábu Libereckého kraje, kde se každý den od 8 do 20 hodin můžete ptát na informace ohledně výskytu koronaviru.
Využít můžete také infolinky Krajské hygienické stanice Libereckého kraje (485 253 111) nebo Státního zdravotního ústavu (724 810 106 a 725 191 367).

Vytvořeno 16.3.2020 10:11:38 | přečteno 368x | irena.libalova
load