Úvodní strana > Město

Navigace

Město

 
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Nabídka pomoci osobám v rizikových skupinách

Vážení spoluobčané,
vzhledem k aktuální situaci v naší zemi, bychom rádi nabídli pomoc osobám v rizikových skupinách. Pokud Vy sami, nebo někdo ve Vašem okolí, potřebuje pomoci se zajištěním nákupu jídla, vyzvednutí receptu u lékaře či již léků v lékárně, obraťte se prosím na email: khauerova.marketa@hodkovicenm.cz nebo mu@hodkovicenm.cz
Po dohodě s dobrovolníky Vám pomoc zajistíme.
Zároveň bychom chtěli požádat všechny obyvatele, aby byli všímaví a zajímali se o své starší nebo dlouhodobě nemocné spoluobčany. Na sounáležitost a dobré skutky je ten nejvyšší čas.

Vytvořeno 16.3.2020 10:13:16 | přečteno 367x | irena.libalova
load