Úvodní strana > Město

Navigace

Město

 
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Opatření v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu v České republice

Vážení spoluobčané,
na mimořádném jednání rady města bylo dne 12. března 2020 usnesením č. 66/20 rozhodnuto o uzavření Mateřské školy Hodkovice n. M. od 16. března 2020 do odvolání. Všem rodičům dětí, navštěvujících Mateřskou školu, bude zaslán informační email včetně všech potřebných kontaktů a formulářů.
Dále Vás, s odvoláním na nouzový stav, který dnes 12. března 2020 od 14 hodin vyhlásila Vláda ČR, informujeme, že s okamžitou platností byla uzavřena městská knihovna, kino, sportovní hala, školní tělocvična a sportovní areál za školou. Dále byl uzavřen Rodinný klub Motýlek a posilovna, jejíž provoz zajišťuje oddíl SPV a dochází k rušení všech plánovaných akcí, tréninků apod. Tento zákaz se vztahuje na všechny druhy akcí i na svatební obřady, kde rovněž nesmí být přítomno více než 30 osob, a to včetně oddávajícího a matrikářky.
Městský úřad zůstává otevřen. Zvažte vždy prosím potřebnost osobní návštěvy, využijte spíše telefonní kontakty a elektronickou komunikaci. 
Respektujte prosím všechna nařízení a doporučení. Je to pro nás pro všechny nepříjemná situace, nicméně opatření jsou nutná. Buďme k sobě prosím ohleduplní, je to v zájmu nás všech.
Markéta Khauerová – starostka města

Vytvořeno 16.3.2020 10:07:03 | přečteno 216x | irena.libalova
load