Úvodní strana > Město

Navigace

Město

 
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

První případ nákazy nemocí COVID-19 v Hodkovicích nad Mohelkou

Bílá sobota by si zasloužila lepší zprávu, ale realita dnešních dní je jiná. Je to právě měsíc, kdy Liberecký kraj oznámil první případ nákazy nemocí COVID-19 a dnes mi byla oznámena nákaza přímo ve správním obvodu Hodkovice nad Mohelkou. Abych předešla zbytečným spekulacím a "zaručeným zprávám", zveřejňuji informaci touto cestou.
Prosím všechny, zachovejte klid, striktně dodržujte i nadále veškerá preventivní hygienická opatření a buďte ohleduplní ke svému okolí. Bližší specifikaci nakažené osoby prosím nežádejte, je v domácí izolaci a plně spolupracuje s Krajskou hygienickou stanicí.
Společně to zvládneme!
Ing. Markéta Khauerová
starostka města


Vytvořeno 11.4.2020 21:23:59 | přečteno 532x | irena.libalova
load