Úvodní strana > Město

Navigace

Město

 
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Velká prosba

Tentokrát se na Vás Hodkovičáky obracíme se zcela konkrétní prosbou. Veškerá legrace jde stranou, potřebujeme roušky. Najde se mezi Vámi šikovná švadlenka nebo ochotná hospodyňka, která by je zvládla ušít? Ano veškeré debaty o tom, kdo by je měl zajistit jsou velmi košaté, ale to problém neřeší. Už mockrát jsme se v Hodkovicích spojili pro dobrou věc a my Vás prosíme, pojďme do toho znovu! V případě Vaší ochoty se prosím obraťte přímo na paní starostku 724 180 084.


Vytvořeno 16.3.2020 10:42:30 | přečteno 495x | irena.libalova
load