Úvodní strana > Město

Navigace

Město

 
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Zákaz volného pohybu osob!

Od pondělí 16. března 2020, 00:00 hodin do úterý 24. března 2020, 06:00 hodin platí v České republice zákaz volného pohybu osob.
Zákaz se nevztahuje na cesty do zaměstnání nebo nutné cesty za rodinou, návštěvu lékaře, obstarání základních životních potřeb a na mnoho dalších výjimek včetně např. procházek do přírody a parků. Na ty se omezení pohybu nevztahuje. Svůj provoz musí naopak ukončit všechny ubytovací služby s výjimkou lázeňských a školských ubytovacích zařízení.

Svatební obřady po dobu trvání zákazu volného pohybu nelze konat, neboť na ně nedopadá žádná z výjimek zákazu volného pohybu osob vymezená v usnesení vlády č. 215 z 15. března 2020. Uzavření manželství nelze považovat za neodkladnou úřední záležitost.

Byla také zřízena nová bezplatná celostátní linka ke koronaviru - 1212.
Vytvořeno 16.3.2020 10:35:16 | přečteno 293x | irena.libalova
load