Úvodní strana > Město

Navigace

Město

 
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Zrušení úřední hodin městského úřadu

Z rozhodnutí rady města budou od pondělí 16. března 2020 do odvolání zrušeny úřední hodiny pro veřejnost. Veškerá podání Městu a Městskému úřadu Hodkovice nad Mohelkou lze provádět pouze dálkově, prostřednictvím poskytovatele poštovních služeb, datové schránky a elektronicky. Přístup veřejnosti do úředních budov bude možný jen v nejnutnějších případech po předchozí telefonické dohodě. Děkujeme za pochopení!
Zároveň prosíme všechny občany, aby se chovali ohleduplně a zodpovědně. Jen s klidným přístupem to společně vše zvládneme!

Vytvořeno 16.3.2020 10:18:23 | přečteno 279x | irena.libalova
load