Úvodní strana > Město > Historie města > Střípky z historie města

Navigace

Město

 
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Výstavba v Hodkovicích nad Mohelkou v letech 1945 - 1985

Několik občanů zajímalo, jaká byla v Hodkovicích nad Mohelkou výstavba od roku 1945 do roku 1989. Nevěděl jsem to. Pokusil jsem se proto vyhledat materiál, který by stručně tuto realizovanou výstavbu představil. Nepodařilo se mi ale najít přehled výstavby až do roku 1989. Přehled, který jsem našel, končí v roce 1985. 

Ing. Václav Zajíček
Sdružení rodáků a přátel Hodkovic

Výstavba 1945 - 1985

výstavba1

výstavba1

 
výstavba2

výstavba2

 
výstavba3

výstavba3

 
 
Vytvořeno 24.9.2015 13:30:29 | přečteno 929x | irena.libalova
load