Úvodní strana > Město > Pečovatelská služba Hodkovice nad Mohelkou

Navigace

Město

 
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Pečovatelská služba

Pečovatelská služba (PS) Hodkovice nad Mohelkou, Podlesí 653, organizační složka Města Hodkovice nad Mohelkou, poskytuje terénní a ambulantní pečovatelskou službu na území města Hodkovice nad Mohelkou (Hodkovice nad Mohelkou, Jílové, Radoňovice, Záskalí a Žďárek).

V praxi byla uvedena od 1. 1. 2003 zřizovací listinou Města Hodkovice nad Mohelkou, čj. ZL 1/2003 ze dne 18.12.2002, v souladu s usn. zastupitelstva Města Hodkovice nad Mohelkou, č. 66/02.

Pečovatelská služba je registrovaná sociální služba u Krajského úřadu Libereckého kraje pod č. 3886672. PS je forma sociální služby, která je upravena v zák. o sociálních službách č. 108/2006 Sb. ve znění pozdějších předpisů, dále pak prováděcí vyhl. č. 505/2006 Sb. ve znění pozd. předpisů, kterou se provádějí některá ustan. zákona o sociálních službách.

PS je poskytována jako terénní a ambulantní služba individuálně na základě žádosti občana a následně uzavřené smlouvy o poskytování soc. služby. Pečovatelské úkony jsou hrazeny uživatelem PS dle sborníku výše úhrad za PS, schválený radou města, který je v souladu s vyhl. č. 505/2006 Sb. ve znění pozd. předpisů. 

Vytvořeno 2.11.2016 9:30:48 | přečteno 1922x | irena.libalova
load