Úvodní strana > Město > Služby a firmy > Ostatní služby > Truhlářství
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Lukáš Šimůnek - Truhlářství Záskalí

Truhlařství Šimůnek

Na základě Vašich požadavků vyrobíme nábytek od malých kousků (konferenční stolky, židle, stoly, poličky) až po ty největší (vestavné skříně, kuchyně, dětské pokojíčky), ale také ty speciální, jako např. schodiště, zábradlí, ploty, dětské hračky ve stylu Montessori, cvičební pomůcky - balanční desky, pelíšky pro psy a kočky atd.

Kontaktní osoba: Lukáš Šimůnek

IČ: 725 50 988

Adresa: Záskalí 107, 463 42 Hodkovice nad Mohelkou
Telefon: 731 315 576
E-mail: truhlarstvi.zaskali@seznam.cz
www: https://truhlarstvi-zaskali.webnode.cz
Vytvořeno 21.1.2021 10:40:18 | přečteno 966x | irena.libalova
load