Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu

pátek 4. září 2020, v 11:00 a 17:00 hodin

Nohejbalové utkání; Pozvánka do kina; Dovolená MUDr. Jan Aulehle

Nohejbalové utkání

Nohejbalový oddíl SK Hodkovice nad Mohelkou Vás zve na nohejbalové utkání v rámci přeboru Libereckého kraje SK Hodkovice - Koberovy. Utkání se koná v pátek 4. září 2020 od 16:30 hodin na antukových kurtech na kluzišti.

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na rodinnou animovanou komedii JEŽEK SONIC. Představení se uskuteční v pátek 4. září 2020 od 18:00 hodin. Před promítáním proběhne slosování loňských slevových kartiček o 3 volné vstupenky na libovolná filmová představení v našem kině.

Dovolená MUDr. Jan Aulehle

MUDr. Aulehle oznamuje svým pacientkám, že v týdnu od 7. září do 11. září 2020 bude gynekologická ordinace uzavřena z důvodu dovolené.

Vytvořeno 4.9.2020 12:42:44 | přečteno 171x | irena.libalova